• Ново
EXCEART 1 Сет Поздрав-Карта во донесувањето Одлуки за Полнење со 4 Компјутери Божиќ Поздрав Картичка за Деца DIY Божиќ Карта во донесувањето Одлуки Подарок Занает Партиј

EXCEART 1 Сет Поздрав-Карта во донесувањето Одлуки за Полнење со 4 Компјутери Божиќ Поздрав Картичка за Деца

DEN 885.60
Залиха

Износ

✿Квалитет Material: Високо-квалитетни материјали, заштита на животната средина, безбедност и здравје, добар квалитет и ниска цена. ✿Едноставна Operation: Тоа ќе биде бриз да се создаде совршена рачно изработени хартија, занает картичка за секоја прилика. ✿Деца Занает : Создадена од висок квалитет на еко-пријателски материјал, мала тежина, едноставна операција, безбеден за децата да си играат со. ✿Connevience Употреба : комплетен материјал пакет со додатоци, можете лесно може да ја заврши без ножици, лепило и други алатки. ✿Широка Примена : На handmake 3d картичка работа ќе биде многу значајна за подарок за роденден, Божиќ, годишнина, пријателство.Description Our-карта во донесувањето одлуки резерви се развие рацете на способност, Совршена алтернатива забавно да се задржи на децата зафатени, учење од суштинско значење за животни вештини и користејќи ја својата имагинација!Практични вештини, како што се умешност, материјал собранието, читање и разбирање на дијаграми и многу повеќе!Ако постои било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас.Карактеристики - Боја : Како што е прикажано - Материјал : Хартија - Size : За 22.80 X 16.00 X 0.20 cm / 8.96 X 6.29 X 0.08 inch Package, Вклучувајќи 4 x DIY картичка додатоци.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Европски Стил Нерѓосувачки Челик Таванот Полица,Ресторан, Бар Виси Таванот Полица,2 Ниво Виси Партиција Полица/Декоративни
  • Ново

Европски Стил Нерѓосувачки Челик Таванот Полица,Ресторан, Бар Виси Таванот Полица,2 Ниво Виси Партиција Полица/Декоративни

DEN 1756.80

Применливи сценарија : дневна соба / кујна / кафуле / менза / бар,итн.Совршен дизајн : Таванот Полица виси ц