• Ново
Samsung Галакси S7 Работ Случај, Ултра Тенки Shadoks Mathatics Случај за Samsung Галакси S7 Работ

Samsung Галакси S7 Работ Случај, Ултра Тенки Shadoks Mathatics Случај за Samsung Галакси S7 Работ

DEN 582.96
Залиха

Износ

Производителот гаранција може да не се применува.Екстра тенка и делумно транспарентен мека случај.Направени од TPU.Овој случај е дизајниран и направен на побарувачката во нашата работилница во Франција.Едноставен и ефикасен дизајн.Сите копчиња и функции останат достапни.На Shadoks Математички дизајн случај за Samsung Галакси S7 Edge е направен под ексклузивна лиценца Shadoks (ААА prod.) Caseink Мека и лесна случај со дизајн на Jaques Rouxel и Shadok Осмисли Не затоа што ЕДЕН и ЕДЕН се два и два имаат право да се направи четири.Уникатна и оригинална случај од планетата Shadok да се заштити вашиот Samsung Галакси S7 Раб.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Европски Стил Нерѓосувачки Челик Таванот Полица,Ресторан, Бар Виси Таванот Полица,2 Ниво Виси Партиција Полица/Декоративни
  • Ново

Европски Стил Нерѓосувачки Челик Таванот Полица,Ресторан, Бар Виси Таванот Полица,2 Ниво Виси Партиција Полица/Декоративни

DEN 1756.80

Применливи сценарија : дневна соба / кујна / кафуле / менза / бар,итн.Совршен дизајн : Таванот Полица виси ц