• Ново
Ноктот Clippers за Дебели Ingrown Пети Ноктите Тешки Прецизност Помине Режа Нови

Ноктот Clippers за Дебели Ingrown Пети Ноктите Тешки Прецизност Помине Режа Нови

DEN 359.76
Залиха

Износ

☆ Парична казна пети ноктите clippers се направени од не ' рѓосувачки челик кој е со висок квалитет и нема да рѓа.Рачката е изработена од ABS Смола која е кожата-пријателски, флексибилни и удобно за вас да се одржи. ☆ Намали демонтирани, и многу лесно да се зафат. ☆ Слики се точни, бидејќи од вистински снимање, ве молиме да не грижете разлика. ☆ Ве молиме љубезно истакна : Овој производ е многу остри.Ве молиме чувајте ги надвор од дофат на деца. ☆ Пакетот Вклучува : 2 парчиња Пети Ноктите Clippers како слики на екранот. ★Acupress★, професионален пазар продавачот, беше основана за да се донесе возбудлив квалитетни брендови на луѓето преку различни решенија.Ние се страстни за извонредност, па за секој Acupress купување, можете да очекувате да добиете најголемо значење, квалификувани производи со навистина добра цена и неверојатни по-продажбата на услугата, без разлика колку е голема или мала.Пети Ноктите Clippers за Дебели Ноктите Ingrown Ноктот Мртвите Кожата Корекција Алатка Опис : пети ноктите clippers се направени од не ' рѓосувачки челик кој е со висок квалитет и нема да рѓа.Рачката е изработена од ABS Смола која е кожата-пријателски, флексибилни и удобно за вас да се одржи.Намалување демонтирани, и многу лесно да се зафат.Ве молиме љубезно истакна : Овој производ е многу остри.Ве молиме чувајте ги надвор од дофат на деца.L*W : 5.08"(12.9 CM)*2.13(5.6 CM), Вилици Должина : 0.79"(2 CM) Количеството : 2pc Пети Ноктите Clippers.

Декларирани својства

Најдобри предлози