• Ново
Животните Спасување Ден Сет Постелнина Деца Тинејџерски Момче Прекривки Покрие Оркестарот Постелнина Ватенка Покрие Поставите Почетниот Спалната соба Декоратив

Животните Спасување Ден Сет Постелнина Деца Тинејџерски Момче Прекривки Покрие Оркестарот Постелнина Ватенка

DEN 662.40
Залиха

Износ

Со скриен патент дизајн, тоа е погодно да се стави во и извади.♚♚Инструкции за перење : Машина за миење посебно во ладна вода, се откажам сува, не кајгана.Тоа исто така може да се користи како подарок за вашето семејство и пријатели.Полна големина (3pcs прекривки покрие сет) : 1 ватенка покрие Целосна 54x80 Инчен, 2 pillowcases 20*29.БЕЗ УТЕШИТЕЛОТ.Оваа прекривки покрие собата е исто така погоден за целосна сезони, Пролет, Лето, Есен и Зима.♚♚Големина Информации : : Твин големина (3pcs прекривки покрие сет) : 1 ватенка покрие Близнак 39x75 Инчен, 2 pillowcases 20*29.Не Се Вклучуваат Било Утешителот/Ватенка/Прекривки Пополнување/Додатен).Twin XL големина (3pcs прекривки покрие сет) : 1 ватенка покрие Twin XL 39x80 Инчен, 2 pillowcases 20*29. 【Лесно да се грижи】 : Машина за миење со ладна вода, нежно машина за миење, не кајгана, собори сува на ниска температура, не железо.

Декларирани својства

Најдобри предлози