• Ново
CUTULAMO Безбедносна Камера Енергија, Заштеда на Енергија Гром Arrester Мулти-Ниво на Брза Phlx за Стабилизатор - LAN за Монтажа Прирабница - RJ45

CUTULAMO Безбедносна Камера Енергија, Заштеда на Енергија Гром Arrester Мулти-Ниво на Брза Phlx за Стабилизатор

DEN 290.16
Залиха

Износ

Ви благодариме повторно за вашата поддршка.Вграден-во брзо полупроводнички законот за заштита уред, nanosecond одговор брзина.Поле на Примена : видео сигнал молња заштитник е главно се применуваат во пренапонска заштита за кабелски телевизиски пренос систем, видео надзор видео мониторинг систем на опрема (како што е хард диск рекордер, матрица, оптички transceiver, камера) на коаксијален кабел за пренос линија.Ниска вметнување на косата : одлично пренос перформанси.Ниска вметнување на косата, одлична пренос перформанси.Спецификации : Состојба : Бренд New Material : Metal Color : Прикажува како picture Voltage : 24 VPackage Листа : 1 * Молња Protector1 * Прирачник за Корисникот.Усвојување на мулти-ниво на заштита : ниска остаток на напон, добра заштита ефект.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Европски Стил Нерѓосувачки Челик Таванот Полица,Ресторан, Бар Виси Таванот Полица,2 Ниво Виси Партиција Полица/Декоративни
  • Ново

Европски Стил Нерѓосувачки Челик Таванот Полица,Ресторан, Бар Виси Таванот Полица,2 Ниво Виси Партиција Полица/Декоративни

DEN 1756.80

Применливи сценарија : дневна соба / кујна / кафуле / менза / бар,итн.Совршен дизајн : Таванот Полица виси ц