• Ново
Gugxiom Далечински Управувач Led Шарени Светлина, LED светлото на рефлекторите 6063 Алуминиум Материјали за Boatfor/за Морски Аквариум/Фонтана/Езерцето(Сребрена Школка)

Gugxiom Далечински Управувач Led Шарени Светлина, LED светлото на рефлекторите 6063 Алуминиум Материјали за

DEN 455.76
Залиха

Износ

Многу ниска топлина генерирање на енергија-заштеда на енергија и еколошки, погодни за рециклирање.Назад на училиште : Може да се користи на pettitte тим пред назад на училиште, да додадете атмосфера.Прилагодливи стојат ви овозможува точка на светлина во различни агли.Погоден за користи на морски, брод, јахта, исто така, одлично за аквариум, фонтана или езерото да се оживеат вашиот живот и да добиете идеална атмосфера.81 in Weight : Прибл.Тоа ќе биде идеален додаток за вас. 240g Package се Вклучени : 1 * LED светлото на рефлекторите со Далечински Controller Note : 1.ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ употреби : Овој производ е опремен со далечински управувач, користете го далечинскиот управувач може да биде повеќе едноставни и јасни контрола и да го користите, за да се постигне ефектот што го сакате.Rainproof дизајн може да се користи на отворено.Со далечински контролер за лесна контрола и употреба. * H) : Прибл.Тоа може да направи да се добие идеална атмосфера.Спецификации : Состојба : Бренд New Material : 6063 Алуминиум Материјали Школка во Боја : Црна, Бела и Сребрена (изборен)светла Боја : RGBVoltage : 12 VPower : 10 WWaterproof Капацитет : Површински и dew proof Waterproof Оценка : IP67 Operating Температура : -10~+50℃Големина(Кол.Тоа може да се користи на чамци, јахти, или дури и насекаде каде што сакате.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : инсталација работата е многу едноставна.Тоа не бара многу експертиза и не треба да се стави многу напор во тоа, заштедувајќи ви време да уживате во резултатите.Зошто да не се игра како луди?.ПРИЛАГОДЛИВИ СТОЈАТ : Овој далечински управувач led шарени светлина има прилагодливи застане за да одговараат на различните агли на светлината што ви треба.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Европски Стил Нерѓосувачки Челик Таванот Полица,Ресторан, Бар Виси Таванот Полица,2 Ниво Виси Партиција Полица/Декоративни
  • Ново

Европски Стил Нерѓосувачки Челик Таванот Полица,Ресторан, Бар Виси Таванот Полица,2 Ниво Виси Партиција Полица/Декоративни

DEN 1756.80

Применливи сценарија : дневна соба / кујна / кафуле / менза / бар,итн.Совршен дизајн : Таванот Полица виси ц