• Ново
Beninos Спортски Градници за Жени Јога Тренингот Градник - Водење Салата Activewear

Beninos Спортски Градници за Жени Јога Тренингот Градник - Водење Салата Activewear

DEN 167.76
Залиха

Износ

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 90% Најлон, 10% Spandex.Повлекување На затворање.Рака Мие Само.Pullover Стил Спортски Градник,Машина За Миење (Рака Мие Recommanded).Активни Тренингот Спортски Градник & Тесни Фитинг за Поддршка-Супер Удобност и Супер Мека Ткаенина.Овие спортски градници се добро направени од двојно, не-бледнее и брзо-сува ткаенина која фитили влага далеку од вашата кожа, да ти ги престојуваат кул и удобно за време на вежбање.Совршен за џогирање, јога, пилатес, велосипедизам, фитнес салата, и секојдневно вежба носат.Стилски секси спортски градник, исто така, секојдневно се сечење на врвот.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Европски Стил Нерѓосувачки Челик Таванот Полица,Ресторан, Бар Виси Таванот Полица,2 Ниво Виси Партиција Полица/Декоративни
  • Ново

Европски Стил Нерѓосувачки Челик Таванот Полица,Ресторан, Бар Виси Таванот Полица,2 Ниво Виси Партиција Полица/Декоративни

DEN 1756.80

Применливи сценарија : дневна соба / кујна / кафуле / менза / бар,итн.Совршен дизајн : Таванот Полица виси ц