• Ново
Yencoly во Облик на Пеперутка Dressmaking Pin, Рамна Глава 200Pcs Игла за Шиење Накит Декорација Шивачка Изработката Додатоци

Yencoly во Облик на Пеперутка Dressmaking Pin, Рамна Глава 200Pcs Игла за Шиење Накит Декорација Шивачка Изработката

DEN 1627.20
Залиха

Износ

Станот глави да ги направи лесно да се железо,и игли се издолжени.Секоја кутија содржи 100 компјутери на пиновите на различни бои.Пина имаат различни бои и се лесно да се види кога се користи.Со пластична кутија за лесно складирање и употреба.Овие игли се совршени за означување или декорирање на вашиот шиење проекти или занаети.Карактеристики : Со пластична кутија за лесно складирање и употреба.Пина имаат различни бои и се лесно да се види кога се користи.Овие игли се совршени за означување или декорирање на вашиот шиење проекти или занаети.Станот глави да ги направи лесно да се железо,и игли се издолжени.Секоја кутија содржи 100 компјутери на пиновите на различни бои.Спецификација : Предмет Тип : Quilting Pin Size : 1 x 0.65 x 50mm / 0.04 x 0.03 x 1.97 во Пакет Листата : 200 x Pin.

Декларирани својства

  :

Најдобри предлози