• Ново
QIXINSTAR Магнетни хартиена крпа oleophilic се тркалаат носителот Крпа Решетката за Фрижидер Бања Прибор

QIXINSTAR Магнетни хартиена крпа oleophilic се тркалаат носителот Крпа Решетката за Фрижидер Бања Прибор

DEN 167.76
Залиха

Износ

1x ролна хартија држачот.опис : Материјал : Пластични + ABS Смола Функција : Еко-пријателски Количина : 1x ролна хартија носителот На производот е ставен пластични заврши или на хартија за крпи, Може да се adsorbed на фрижидер, микробранова печка, печка и други метални површини можете слободно да ја прилагодите ширина на книжно марамче носителот, лесен за употреба Пакет се вклучени : 1 PCS Хартија Држачот.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Европски Стил Нерѓосувачки Челик Таванот Полица,Ресторан, Бар Виси Таванот Полица,2 Ниво Виси Партиција Полица/Декоративни
  • Ново

Европски Стил Нерѓосувачки Челик Таванот Полица,Ресторан, Бар Виси Таванот Полица,2 Ниво Виси Партиција Полица/Декоративни

DEN 1756.80

Применливи сценарија : дневна соба / кујна / кафуле / менза / бар,итн.Совршен дизајн : Таванот Полица виси ц