• Ново
607-2-LT 1/8 Ftg x В 90 Долго Радиус Лактот Wrot

607-2-LT 1/8 Ftg x В 90 Долго Радиус Лактот Wrot

DEN 162.00
Залиха

Износ

Олово-слободни.Dezincification отпорни.Произведени од страна NIBCO.Земја на потекло : сад.На NIBCO lead-free wrot бакар лемење притисок 90-степен долго се претвори лактот се користи во станбени и комерцијални системи како вода за пиење, воздух за климатизација и ладење.Опциите вклучуваат чистат и bagged за кислород услуга (медицински гас).

Декларирани својства

Најдобри предлози