• Ново
Професионални Chiropody Блек Метал Прст Нозе Нокти Датотека Со Двојно Двострано Трајни Помине Уметност Подносителот Педикир Маникир

Професионални Chiropody Блек Метал Прст Нозе Нокти Датотека Со Двојно Двострано Трајни Помине Уметност Подносителот

DEN 119.76
Залиха

Износ

Професионални Тенок Sandpaper Нокти Датотека.Внимателни дизајн, совршено безбедни за употреба.Лесни со пластичен капак,компактен и лесен да се стави во вашиот козметички торба, ќе ви овозможи да го користите во секое време и насекаде.Од суштинско значење помине уметност алатки за поднесување на ноктите пред да помине третман / помине проширување / нокти постапки.Може да се користи за да се датотеката природни нокти лажни нокти, ноктите екстензии, итн.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Европски Стил Нерѓосувачки Челик Таванот Полица,Ресторан, Бар Виси Таванот Полица,2 Ниво Виси Партиција Полица/Декоративни
  • Ново

Европски Стил Нерѓосувачки Челик Таванот Полица,Ресторан, Бар Виси Таванот Полица,2 Ниво Виси Партиција Полица/Декоративни

DEN 1756.80

Применливи сценарија : дневна соба / кујна / кафуле / менза / бар,итн.Совршен дизајн : Таванот Полица виси ц