• Ново
1PC Паметен Мобилен Телефон Филмови Видео Засилувач за Било кој паметен Телефон (Црна)

1PC Паметен Мобилен Телефон Филмови Видео Засилувач за Било кој паметен Телефон (Црна)

DEN 1903.20
Залиха

Износ

1.Користи оптичка технологија за да зумирате на екранот на телефонот 2-3 пати, сликата е јасна, подинамичен!. 2.Мала тежина, мала големина и лесно да се носат. 3.Не се лизга материјал кој се користи во телефонски адаптер вклучува силикони или акрил или ABS да се спречи лизгање, паѓање, и безбеден и трајни производи за употреба. 4.Без напојување со струја, заштеда на енергија и заштита на животната средина. 5.Погоден за надворешно, кампување, туризмот, рекреација и други места.Опис : Зголемување повеќе : 2-3 пати на Производот материјал : ABS + plexiglass (акрилна) Пакетот Вклучува : Мобилен телефон екран засилувач*1.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Европски Стил Нерѓосувачки Челик Таванот Полица,Ресторан, Бар Виси Таванот Полица,2 Ниво Виси Партиција Полица/Декоративни
  • Ново

Европски Стил Нерѓосувачки Челик Таванот Полица,Ресторан, Бар Виси Таванот Полица,2 Ниво Виси Партиција Полица/Декоративни

DEN 1756.80

Применливи сценарија : дневна соба / кујна / кафуле / менза / бар,итн.Совршен дизајн : Таванот Полица виси ц