• Ново
UAC Универзална клима уред, да 3666C A/C Поправка Алатка

UAC Универзална клима уред, да 3666C A/C Поправка Алатка

DEN 2366.40
Залиха

Износ

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон. .Сосема Нов, OE замена : UAC брендирани Цела Мерач за Полнење.Премиум ISO/TS 16949 квалитет; тестирани за да ги исполнуваат или надминуваат ОЕМ спецификации.Максимална ефикасност за ладење.Производот е поддржана од страна на водечка индустрија на гаранција.НОВАТА A/C ПОПРАВКА TOOLThis е оглас за сосема нов замена A/C Поправка Алатка (A/C Поправка Алатка.) Брендот е UAC; една од првите продажба на квалитетни брендови во индустријата.Компатибилни Апликации : Осветленост : UAC Компатибилен со/Замена за Uniweld Производи Inc : "QAL5 SM"Технички Спецификации : MFR Забелешка : Колектор со Мерачи; Виси Кука;Три 60_ полнење црева(LPF Мерач е Месинг) 1/4_ SAE Фитинзи.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Европски Стил Нерѓосувачки Челик Таванот Полица,Ресторан, Бар Виси Таванот Полица,2 Ниво Виси Партиција Полица/Декоративни
  • Ново

Европски Стил Нерѓосувачки Челик Таванот Полица,Ресторан, Бар Виси Таванот Полица,2 Ниво Виси Партиција Полица/Декоративни

DEN 1756.80

Применливи сценарија : дневна соба / кујна / кафуле / менза / бар,итн.Совршен дизајн : Таванот Полица виси ц