• Ново
Steelman 97202-03 Замена Безжична ChassisEAR Предавателот #2

Steelman 97202-03 Замена Безжична ChassisEAR Предавателот 2

DEN 1095.84
Залиха

Износ

ОТКРИВАЊЕ КРЦКА И RATTLES - Безжични Chassis EAR детектира крцка и rattles во текот на автомобил или камион е шасија. 50-МЕТАРСКИ ОПСЕГ - Шумови може да се пренесе до 50-нозе од испраќачот до примачот, дозволувајќи им на употребата на мали и големи возила.ИНДИКАТОР LED - LED Индикатор светлото за да се покаже, кога единицата е активно да се емитува.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Европски Стил Нерѓосувачки Челик Таванот Полица,Ресторан, Бар Виси Таванот Полица,2 Ниво Виси Партиција Полица/Декоративни
  • Ново

Европски Стил Нерѓосувачки Челик Таванот Полица,Ресторан, Бар Виси Таванот Полица,2 Ниво Виси Партиција Полица/Декоративни

DEN 1756.80

Применливи сценарија : дневна соба / кујна / кафуле / менза / бар,итн.Совршен дизајн : Таванот Полица виси ц