• Ново
WANGZHENZHEN SHUZHEN 10 Парчиња на WCMT080412 FN ACZ330 Карбид Алатка Метал Вртење Алатка WCMT 080412 ЦПУ Струг У Вежба Насилни Вежба Битна (на Аголот : WCMT080412FN ACZ330, Вметнете Ширина(mm) : 10PCS(1box))

WANGZHENZHEN SHUZHEN 10 Парчиња на WCMT080412 FN ACZ330 Карбид Алатка Метал Вртење Алатка WCMT 080412 ЦПУ Струг

DEN 1780.08
Залиха

Износ

Висока контрола сила, силна отпорност, очигледно брзината предност во голем средување и обработка.Одржување на тесни tolerances, сигурен перформанси.Практичен и различни обработка средини, дури и во многу валкани средини како што се леано железо имаат добри карактеристики.Додатоци имаат добар ригидност и долг работен век, со што се намалува на корисникот алатка цена.Се применува на : CNC Рутер Обработка Центар, Дрво Машина, Рекламирање CNC Рутер, и др.;.Се применува на : CNC Рутер Обработка Центар, Дрво Машина, Рекламирање CNC Рутер, итн;Високи перформанси, подобрување на работа ефикасност, намалување на трошоци;Висока потпора сила, силна отпорност, очигледно брзината предност во голем средување и processing Maintain тесни tolerances, сигурен performance Practical и различни обработка средини, дури и во многу валкани средини како што се леано железо имаат добри characteristics The додатоци имаат добар ригидност и долг работен век, со што се намалува на корисникот алатка цена.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Европски Стил Нерѓосувачки Челик Таванот Полица,Ресторан, Бар Виси Таванот Полица,2 Ниво Виси Партиција Полица/Декоративни
  • Ново

Европски Стил Нерѓосувачки Челик Таванот Полица,Ресторан, Бар Виси Таванот Полица,2 Ниво Виси Партиција Полица/Декоративни

DEN 1756.80

Применливи сценарија : дневна соба / кујна / кафуле / менза / бар,итн.Совршен дизајн : Таванот Полица виси ц