• Ново
Shiwaki HDMI да USB 2.0 Видео Картичка Рекордер 4K 1080P за Игра во Живо Стриминг

Shiwaki HDMI да USB 2.0 Видео Картичка Рекордер 4K 1080P за Игра во Живо Стриминг

DEN 588.00
Залиха

Износ

Тоа може да се соберат max. 4 K HDMI влезниот сигнал, како и поддршка за 1080 P јамка излез.И двете може да HDMI видео и HDMI audio, sending аудио и видео сигнали со компјутери и телефони за преглед и складирање.Компактен и пренослив.Поддршка за Windows, за Android и за оперативниот СИСТЕМ.Ова видео картичка има изведба, добра компатибилност и едноставна инсталација.Ги исполнува UVC и UAC стандард, лесно да се користи.Опис : - Ова видео картичка има изведба, добра компатибилност и едноставна инсталација. - И двете може да HDMI видео и HDMI audio, sending аудио и видео сигнали со компјутери и телефони за преглед и складирање. - Тоа може да се соберат max. 4 K HDMI влезниот сигнал, како и поддршка за 1080 P јамка излез - ги Исполнува UVC и UAC стандард, лесно да се користи. - Компактен и пренослив.Поддршка за Windows, за Android и за оперативниот СИСТЕМ. - Погоден за стекнување, предавање на снимањето, слики, итн.Спецификација : - Материјал : Zine Легури - Size : 68x27x68mm/2.67x1.06x2.67inch - HDMI resolution : Max текст може да се 4 K - Поддршка видео формат : 8/10/12bit Длабоко боја - излезни Видео формат : YUV.JPEG - Видео излез резолуција : Max излез може да се 1080 P - Поддршка аудио формат : L-PCM - Текст кабел растојание : ≤15 милиони,AWG26 стандарден HDMI кабел - Max работат на струјата : 0.7 A/5 VDC - Оперативни температури дијапазон : -10 до +55℃Пакетот Вклучува : 1 Парче HDMI Видео Card1 Парче Cable1 Парче Корисникот Manual Note : Бојата може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Ве молиме оставете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Декларирани својства

- Material:
Zine Alloy
- Size:
68x27x68mm/2.67x1.06x2.67inch
- HDMI resolution:
Max input can be 4K
- Support video format:
8/10/12bit Deep color
- Video output format:
YUV. JPEG
- Video output resolution:
Max output can be 1080P
- Support audio format:
L-PCM
- Input cable distance:
≤15m,AWG26 HDMI standard cable
- Max working current:
0.7A/5VDC
- Operating Temperature range:
-10 to +55℃
Package Includes:
1 Piece HDMI Video Card :
1 Piece Cable :
1 Piece User Manual :
Color might be slightly different due to the color calibration of each individual monitor. :
Please allow slightly measuring deviation due to manual measurement. :

Најдобри предлози