• Ново
OWZSAN Голем Капацитет Пластични 10/15/24 Слотови Оддел Слот Организатор Чување на Монистра се Прилагоди Накит Складирање Кутија Здрав Премиум Материјалот (Боја : 24 Слот?

OWZSAN Голем Капацитет Пластични 10/15/24 Слотови Оддел Слот Организатор Чување на Монистра се Прилагоди Накит

DEN 615.12
Залиха

Износ

Лесен-за-земи рачки, lidded дизајн го задржува прашина далеку.Расклопна за компактен складирање кога не е во употреба.Промовира простор за заштеда на практичноста и ефикасност.Издржливи,обезбедува долготрајни сила и перформанси.Професионален изглед и лесно координирање со соседните оркестарот.Совршен за вашата канцеларија, ќе изгледа многу убаво во вашето биро.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Европски Стил Нерѓосувачки Челик Таванот Полица,Ресторан, Бар Виси Таванот Полица,2 Ниво Виси Партиција Полица/Декоративни
  • Ново

Европски Стил Нерѓосувачки Челик Таванот Полица,Ресторан, Бар Виси Таванот Полица,2 Ниво Виси Партиција Полица/Декоративни

DEN 1756.80

Применливи сценарија : дневна соба / кујна / кафуле / менза / бар,итн.Совршен дизајн : Таванот Полица виси ц