• Ново
Aexit Должина 35mm Дома Хардвер Бакар Позлатен Само-Прислушување Десен Агол L Форма Завртка Кука 50pcs Модел:24as209qo418

Aexit Должина 35mm Дома Хардвер Бакар Позлатен Само-Прислушување Десен Агол L Форма Завртка Кука 50pcs Модел:24as209qo418

DEN 240.24
Залиха

Износ

Вкупна Големина : 35 x 13 x 2,5 mm / 1.38" x 0.51" x 0.1" (L*W*T).Име на производ : L Форма Кука; Пакет Содржина : 50(+/-2%)компјутери x L Форма Кука.Тема Димензии : 12 x 3мм / 0.47" x 0.12" (L*D).Главната Боја : Злато Тон; Материјал : Q195 Челик; Крај : Бакар Позлатен; Тежина : 86g.Над Тема Должина : 23mm / 7/8"(594914ewet809582y Ud R698959).

Декларирани својства

Најдобри предлози