• Ново
FFENFEI Smart LED Светло Бар, RGB Smart Боја LED Светло Барови со 20 Scene Modes и Синхронизација на Музика Режими, Bluetooth Боја на Светлина Бар за ТВ, Филмови, КОМПЈУТЕР, Соба Декорација

FFENFEI Smart LED Светло Бар, RGB Smart Боја LED Светло Барови со 20 Scene Modes и Синхронизација на Музика

DEN 839.76
Залиха

Износ

Мулти-scene mode : LED светло ленти имаат различни бои на виножитото, а конечниот црвена, зелена и сина светлина ефекти се создаде убава светлина и сенка средини, со што на вашата домашна средина осветлување систем посовршен.Производи вклучуваат : 2x амбиентална светлина 2x база 1x TC линија 1x слушалки држачот.Различни динамички осветлување сцени да се создаде атмосфера што треба.Идеален за Денот на Вљубените Подароци за Friends Smart LED Светло Бар, 20 Scene Modes и Синхронизација на Музика Режим, Боја LED Светла, Соодветна за ТВ Амбиентниот Светлосни, Персонални Компјутери, Соба Декорација Опише : синхронизација на Музика режим : LED игра светилки со вграден-во со висока чувствителност микрофони може да одговори на светлата synchronously, без одлагање, според собна звук ритам на музика, филмови и игра аудио.Секој режим да може да се прикаже различни светлосни ефекти, обезбедување на вас со извонредно искуство.За синхронизација на музика режим : LED игра светилки со вграден-во со висока чувствителност микрофони може да одговори на светлата synchronously, без одлагање, според собна звук ритам на музика, филмови и игра аудио.Секој режим да може да се прикаже различни светлосни ефекти, обезбедување на вас со извонредно искуство.Мулти-scene mode : LED светло ленти имаат различни бои на виножитото, а конечниот црвена, зелена и сина светлина ефекти се создаде убава светлина и сенка средини, со што на вашата домашна средина осветлување систем посовршен.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Европски Стил Нерѓосувачки Челик Таванот Полица,Ресторан, Бар Виси Таванот Полица,2 Ниво Виси Партиција Полица/Декоративни
  • Ново

Европски Стил Нерѓосувачки Челик Таванот Полица,Ресторан, Бар Виси Таванот Полица,2 Ниво Виси Партиција Полица/Декоративни

DEN 1756.80

Применливи сценарија : дневна соба / кујна / кафуле / менза / бар,итн.Совршен дизајн : Таванот Полица виси ц