• Ново
СМ-КОМПЛЕТ-СПС - Дополнителен Комплет, SealPlate Полиестер Филмови, ST - SealMate Microplate-Запечатување Систем, Excel Научно - Пакување од 2

СМ-КОМПЛЕТ-СПС - Дополнителен Комплет, SealPlate Полиестер Филмови, ST - SealMate Microplate-Запечатување Систем,

DEN 7830.72
Залиха

Износ

Одделните филмови на ролна се поделени од страна на не-лепило боја-код бендови кои служат како и крајот-табови за позиционирање на филмови на microplates.На диспензерот се обезбедува заштита и чува неискористени филмови корисна за варењето, без потреба за отворање на мали кутии или pul.На Seal Mate фармацевт обезбедува заштитни куќиште за филмови пред издавање.На Seal Mate се тркалаат формат намалува отпадот со елиминирање на заштитна хартија подлога потребно, со филмови обезбедени како одделни листови и, исто така, брзина примена на филмови на плочи.

Декларирани својства

Најдобри предлози