• Ново
ткиво кутија Силикони Виткање Ткиво Кутија Мулти-функција Бесплатно-стигнале Капацитет За Бања, Кујна Соба за Статистика Салфетка Носителот Организатор Дома Деко

ткиво кутија Силикони Виткање Ткиво Кутија Мулти-функција Бесплатно-стигнале Капацитет За Бања, Кујна Соба

DEN 2913.84
Залиха

Износ

Издржливи и водоотпорни, лесно да се земе, и не е лесно да се скрши.Едноставен модерен дизајн со бонбони бои натпревари било оркестарот, што салфетка носителот обезбедува стилски простор за складирање за вашата кујна на маса, биро за статистика, бифе, бар, бања или countertop.Кога тоа е потребно, тоа е само 1.Поради разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Висината може слободно да се менува од 1.Издржливи и водоотпорни, лесно да се земе, и не е лесно да се скрши.Кога тоа е потребно, тоа е само 1.Не грижете се за ткиво паѓа кога ткиво е речиси користи нагоре.Ве молиме погледнете го вистински производ примени.Ткивото кутија донесува пролет дизајн, кој е мека и еластична.18 инчи дебела дека не заземаат простор, лесен за складирање и за носење.18 инчи дебела дека не заземаат простор, лесен за складирање и за носење.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Европски Стил Нерѓосувачки Челик Таванот Полица,Ресторан, Бар Виси Таванот Полица,2 Ниво Виси Партиција Полица/Декоративни
  • Ново

Европски Стил Нерѓосувачки Челик Таванот Полица,Ресторан, Бар Виси Таванот Полица,2 Ниво Виси Партиција Полица/Декоративни

DEN 1756.80

Применливи сценарија : дневна соба / кујна / кафуле / менза / бар,итн.Совршен дизајн : Таванот Полица виси ц