• Ново
FFENFEI Над Увото Bluetooth Слушалки, LED Светла Безжична Количка за Слушалки Мачка Уво Стерео Гејмерски Слушалки Вграден Микрофон за КОМПЈУТЕР/Мобилен Телефон/Тинејџер/Мо?

FFENFEI Над Увото Bluetooth Слушалки, LED Светла Безжична Количка за Слушалки Мачка Уво Стерео Гејмерски Слушалки

DEN 2364.00
Залиха

Износ

Во безжични режим, батеријата може да се игра на 10~15 часа на музика време/време на разговор на едно полнење; дури и ако слушалките е исцрпен, вие се уште можете да го приклучиш во 3.Висок стандард хардверска конфигурација, обезбедување на одлични игри и извонредно видео искуство, може да биде надлежен за сите видови на игри.Жичен/безжична режим на dual mode : безжичните слушалки има вградена литиум батерија.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Европски Стил Нерѓосувачки Челик Таванот Полица,Ресторан, Бар Виси Таванот Полица,2 Ниво Виси Партиција Полица/Декоративни
  • Ново

Европски Стил Нерѓосувачки Челик Таванот Полица,Ресторан, Бар Виси Таванот Полица,2 Ниво Виси Партиција Полица/Декоративни

DEN 1756.80

Применливи сценарија : дневна соба / кујна / кафуле / менза / бар,итн.Совршен дизајн : Таванот Полица виси ц