• Ново
Notrax Estes 132 Зелена Затворен Decalon Carpeted Влез Мат - 10 ft Ширина - 3 ft Должина - Винил Поддршка Материјал - 132 3 x 10 GRN [ЦЕНАТА е по МАТ]

Notrax Estes 132 Зелена Затворен Decalon Carpeted Влез Мат - 10 ft Ширина - 3 ft Должина - Винил Поддршка Материјал

DEN 1641.60
Залиха

Износ

Ширина, должина & висина се некои од повеќе заеднички мерки за да се разгледа.Ширина, должина & висина се некои од повеќе заеднички мерки за да се разгледа.Оваа SKU има 10 ft ширина x 3 ft должина.На Notrax Estes carpeted влез мат е направен од decalon, е спакуван 1 и секој збор во зелена боја.Овој оглас е за секој Бренд : Notrax Трговско Име : Estes Серија : 132 Површина Шема / Текстура : Директно Ребрести Внатрешна или Надворешна : Внатрешна Површина Материјал : Decalon Поддршка Материјал : Винил вкупна Должина : 3 ft вкупна Ширина : 10 ft Вкупната Дебелина : 3/8 во Боја : Зелена.

Декларирани својства

Најдобри предлози