• Ново
2pack (48pcs) Розова Балерина, Лажни Нокти, Притиснете На Ковчег со Сребрен Сјај француски Лажни Нокти Совети за Жени и Девојки

2pack (48pcs) Розова Балерина, Лажни Нокти, Притиснете На Ковчег со Сребрен Сјај француски Лажни Нокти Совети

DEN 1324.80
Залиха

Износ

1) Материјал : Нашиот краток лажни нокти се со 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на материјалот, еколошка заштита, не-токсични, без мирис, и ќе не боли вашите раце. 2) Количеството : Нашите нокти совети има 24pcs/кутија, со 12 различни големини.1 мини нокти датотека,24pcs желе лепак налепници.ќе може да го изберат најсоодветен лажни нокти за себе. 3) Користење : Нашата лажни нокти се издржливи и можат да се применуваат со користење на ноктите лепак, како и.Но помине Желе лепак налепници се овозможи овие нокти да бидат повторно употребувани.Со правилна примена на овие нокти се даде до 2 недели од носат. 4) Совршен Подарок : Нашата притиснете на ноктите со шармантна дизајн,совршено за секојдневно носење,посебни прилики како свадба,забава,датира,cosplay итн.Тоа е, исто така, сладок подарок за жени или девојчиња. 5) Guantee : Ако имате било какви прашања во врска со нашиот краток лажни нокти, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-Маил.Во случај на транспортни оштетувања или проблеми со квалитетот, ЗАМЕНА гаранција е обезбедена.

Декларирани својства

Најдобри предлози