• Ново
Fesjoy Тетоважа Машина за Полнење Ротари Тетоважа Машина за Напојување со Нога Педалата Рачка за Тетоважа Уметник Почетник Тетоважа Обука Сет

Fesjoy Тетоважа Машина за Полнење Ротари Тетоважа Машина за Напојување со Нога Педалата Рачка за Тетоважа Уметник

DEN 400.80
Залиха

Износ

9 во Пакет Тежина : 528g / 18.65 метри црна конвенционалните овци рог тетоважа кука линија.Спецификации : Предмет Тип : Тетоважа Машина за Полнење Материјал : Алуминиум Легура Боја : Црна, Црвена, Златна, Сина, Зелена(Изборен) Почнувајќи Напон : 1.5 mm Поврзување линија : РКА Пакет Големина : 17.Изработен од алуминиумска легура, долгорочната стабилност, ниско ниво на бучава, лесен, лесен и пренослив да ја користите.Светлината и паметни професионални тетоважа машина, со високи перформанси тетоважа напојување, опремени со алуминиумска легура се справи, кука линија, и други алатки.Опис : Оваа тетоважа одговараат е многу погоден за почетници да се практикуваат, богатство на придружните алатки за да ви обезбеди со олеснување.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Европски Стил Нерѓосувачки Челик Таванот Полица,Ресторан, Бар Виси Таванот Полица,2 Ниво Виси Партиција Полица/Декоративни
  • Ново

Европски Стил Нерѓосувачки Челик Таванот Полица,Ресторан, Бар Виси Таванот Полица,2 Ниво Виси Партиција Полица/Декоративни

DEN 1756.80

Применливи сценарија : дневна соба / кујна / кафуле / менза / бар,итн.Совршен дизајн : Таванот Полица виси ц