• Ново
AFIKS Мачка Отпадоци Кутија Комплет, Скриени Отпадоци Кутија Мебел со Фиока Затворен Мачка Бања со Врата Декоративни Мачка Куќа Складирање Кабинет Крајот Табела Зат?

AFIKS Мачка Отпадоци Кутија Комплет, Скриени Отпадоци Кутија Мебел со Фиока Затворен Мачка Бања со Врата Декоративни

DEN 2828.16
Залиха

Износ

●Мултифункционален мачка куќа : Овој мултифункционален мачка куќа може да го скриете вашиот ѓубре кутија или домашно милениче кревет; користите како ноќни маса во спална соба, кафе маса во трпезаријата или масичката во дневната соба. ●Материјалот е безбеден и лесен за чистење : мачка куќа е направена од дрво, високо-стабилност, носат-отпорни, отпорни на топлина средна густина fiberboard и нетоксични пластични.Рустикален браун создава чувство на модата, создавајќи чувство на индустријата и модерноста. ●Декоративни врата : Постојат фиксни украси на мачка врата, овозможувајќи им на вашата мачка да влезе и да излезе по волја.Тоа исто така може да се пристапи од страна на отворање на шарки врата и вметнување на домашно милениче кревет и отпадоци кутија кога е потребно. ●Голем капацитет : мачката куќата е опремена со голем капацитет фиоки, обезбедување на место за чување на домашни миленичиња материјали, храна и играчки; тоа е исто така многу погодни за лесен пристап до материјали за читање, ТВ далечински контроли, итн.На голема маса врвот е многу погоден за ставање списанија, potted растенија, светла, coasters, вода чаши и чаши.Крпа може да бидат обесени на страната цевка. ●Лесно да се соберат : Ова домашно милениче мебел доаѓа со одредени завртки и придружни инструкции, така што лесно може да се соберат за себе.Можете лесно може да заврши со поставување на 10 минути.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.

Декларирани својства

Најдобри предлози