• Ново
3.7 V 800 М-р Убавина Инструмент за Снимање Пенкало Точка Читање за да го Заклучите Далечински Контролер Литиум Батерија 8020503.7 v 800毫安 美容仪器 录音笔 点读笔 遥控器锂电池 802050

3.7 V 800 М-р Убавина Инструмент за Снимање Пенкало Точка Читање за да го Заклучите Далечински Контролер Литиум

DEN 372.00
Залиха

Износ

质量保障,обезбедување на Квалитет. 高质量产品,高效率服务,Висок квалитет на производите, ефикасна услуга. 专业的技术,专业的服务,Професионални технологија, професионална услуга. 包装精美,完整,Убаво спакуван и заврши. 有问题请联系我们,100% 帮助你解决问题,Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, 855% помогне да се реши проблемот.Полнење на струјата : 1 сертификација на производи : Ce, Бројот на циклуси : 500 Полнење температурата на работа : Батерија тип : литиум полимер батерија Максимален непрекинат полнење на струјата : Анти фалсификување Код : Номинален напон : 3.7 Комбинација режим : Нема Надворешно пакување големина : Батеријата капа : Номинален капацитет : 800 М-р Празнење напон : Максимум континуирана испуштање струја : тип на Производ : медиум зголемување, ултра-висок зголемување, други, ниско ниво на зголемување, висока зголемување рок на траење : 1 година Хемиски тип : температура на Чување : 25 ℃ Испуштање струја : Заштита функција : со доплата на испуштање на заштита Тежина : 18 Месечна само празнење стапка : Обем на употреба : електрични играчки Полнење напон : 4.2 V ± 0.1 V Производ големина : 8 * 20 * 50 Серија : Нула : само Спецификација и модел : 802050 Празнење температурата на работа : Увоз : нема.

Декларирани својства

Најдобри предлози