• Ново
OWZSAN Голем Капацитет Прилагодливи Накит Ѓердан Транспарентна Кутија за Складирање Случај Носителот Занает Организатор Монистра Накит Сад Здрав Премиум Материјал?

OWZSAN Голем Капацитет Прилагодливи Накит Ѓердан Транспарентна Кутија за Складирање Случај Носителот Занает

DEN 808.80
Залиха

Износ

Лесен-за-земи рачки, lidded дизајн го задржува прашина далеку.Расклопна за компактен складирање кога не е во употреба.Промовира простор за заштеда на практичноста и ефикасност.Издржливи,обезбедува долготрајни сила и перформанси.Професионален изглед и лесно координирање со соседните оркестарот.Совршен за вашата канцеларија, ќе изгледа многу убаво во вашето биро.Идеален за плакари, спални соби, бањи, перална соби, занает соби, mudrooms, канцеларии, игра простории, гаражи, или било која просторија од вашиот дом / живеалиште / condo / dorm соба / Р.В. или camper Promotes простор за заштеда на практичноста и efficiency Durable,обезбедува долготрајни сила и performance A професионален изглед и лесно координирање со соседните оркестарот.Направени од издржлив Високо-Квалитетни силна пластичен материјал.Практично дизајниран со задните вентилација дупки за да се овозможи циркулација на воздухот и мирис превенција.

Декларирани својства

Најдобри предлози