• Ново
ESGT Електрични Керамика Тркала 350w Керамички Машина со Прилагодливи Нога Лост/Отстранлив ABS Слив Глина Формирање на Машина DIY Занает Алатка за Полнење за Керамички Р?

ESGT Електрични Керамика Тркала 350w Керамички Машина со Прилагодливи Нога Лост/Отстранлив ABS Слив Глина Формирање

DEN 2028.00
Залиха

Износ

Ние исто така нудиме широк сет на обликувањето алатки за безгрижно процес на работа. ✔ 【Супер Голема Плоча】 Оваа керамика воланот има исклучителна форма, светла боја, и плочата е доволно голем, до 25cm во дијаметар, кој може да се задоволат потребите на голем керамика одлуки.Работи stably додека на ниско ниво на бучава.Напредни висок квалитет brushless мотор, брзината може да достигне 0-300rpm. ✔ 【Лесно да се чисти】 Електрични керамика тркала Компактен дизајн, мала меморија, добра мил задржување ефект, а исто така опремен со отстранлив ABS слив кој е лесен за чистење.8 во Брзина : 0-320 r/мин Ротирање на Ветер : Напред и обратна Работи Бучава : . ✔ 【Безбедност за заштита на】 За безбедносни причини, тоа е опремен со еден-фаза три-жица систем со испуштање заштита, која е безбедна и сигурна во работењето.Погоден за на училиште наставата, керамика бар и за домашна употреба, итн.Пак насока на стрелките на часовникот или спротивно од стрелките на часовникот за стабилна работа и ниско ниво на бучава.На нашата страна можете да ги задоволат потребите на повеќето керамички љубовници, и професионални и аматерски.Карактеристики СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ - Компактна структура, мала меморија, добра кал оклопна.Тркалото се ротира непречено со ниско ниво на бучава и нејзината ротација, насока може да биде вклучен насока на стрелките на часовникот или спротивно од стрелките на часовникот.Лесно чистење ABS Отстранлив слив е донесен, како и.ДОПОЛНИТЕЛНИ ОБЛИКУВАЊЕТО TOOLS - за Разлика од оваа прекрасна машина, ние исто така, обезбеди разновидност сет на Грнчарството алатки за слободни.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Европски Стил Нерѓосувачки Челик Таванот Полица,Ресторан, Бар Виси Таванот Полица,2 Ниво Виси Партиција Полица/Декоративни
  • Ново

Европски Стил Нерѓосувачки Челик Таванот Полица,Ресторан, Бар Виси Таванот Полица,2 Ниво Виси Партиција Полица/Декоративни

DEN 1756.80

Применливи сценарија : дневна соба / кујна / кафуле / менза / бар,итн.Совршен дизајн : Таванот Полица виси ц