• Ново
BGS 2151 | Socket Set, Опрема за Заклучување | 6.3 mm (1/4) Диск | 39 компјутери.

BGS 2151 | Socket Set, Опрема за Заклучување | 6.3 mm (1/4) Диск | 39 компјутери.

DEN 1232.40
Залиха

Износ

Материјал : хром vanadium челик.Специјалниот "опрема-lock-профил" обезбедува универзална употреба на 3-pt, 4-pt, 6-pt, 12-pt и Т-ЅВЕЗДА, во метрички и инчни големини.Чашката големини : за 6-/12-точка од 4.0 да 14.0 mm и за 5/32"-1/2" : E5 - E6 - E8 - E10 - E12 - E14 - E16 - E18. BGS technic КГ, традиционално, семејна сопственост, сопственикот раководи компанија, е нудејќи постојано расте изборот на рака, алатки и специјални автомобилската алатки за над 45 години.

Декларирани својства

Најдобри предлози