• Ново
KUNKUN Qiankun Продавница Течни сигурносен Вентил Црево Адаптер Бакар сигурносен Вентил R410A R22 клима уред Брз Приклучок Адаптер (Боја : Комбинација Pack)

KUNKUN Qiankun Продавница Течни сигурносен Вентил Црево Адаптер Бакар сигурносен Вентил R410A R22 клима уред

DEN 876.48
Залиха

Износ

1. Направени од високо-квалитетни материјали, трајни и практични. 2. Од високо-квалитет на дизајн, врвот на ротација е лесен за употреба. 3. Добро CNC машина алатка за обработка, мулти-компонента конекција може да се обезбеди без воздух истекување. 4. Без разлика како сигурносен вентил е поставена, операцијата може да биде лесно да се префрли. 5. Движечкиот напрсток може прецизно контрола на висок и низок притисок вентил игли на клима уредот.Функција : 1. Направени од високо-квалитетни материјали, трајни и practical2. Од високо-квалитет на дизајн, врвот на ротација е лесен за употреба.3. Добро CNC машина алатка за обработка, мулти-компонента конекција може да се обезбеди без воздух истекување.4. Без разлика како сигурносен вентил е поставена, операцијата може да биде лесно да се префрли.5. Движечкиот напрсток може прецизно контрола на висок и низок притисок вентил игли на клима уредот.6. Печат пред обработка, безбеден и сигурен.7. Безбедноста на матични ejector ќе се движи напред на воздух вентил на цевковод матични вентил.Пакет содржина : 1*сигурносен вентил.

Декларирани својства

Најдобри предлози