• Ново
KGEZW A4 Преносни High Speed USB Книга Слика Документ Камера Скенер 5 Мега-пиксели High-Definition (Боја : Како што е прикажано, Големина : Една големина)

KGEZW A4 Преносни High Speed USB Книга Слика Документ Камера Скенер 5 Мега-пиксели High-Definition (Боја :

DEN 10170.72
Залиха

Износ

Со еден CMOS image sensor, 5 мегапиксели и 2592 * 1944 резолуција, кои ви даваат повеќе јасни скенирање на датотеки.Усвојува не-контакт скенирање техника и max.скенирање големина е A4, која зголемување на типови на документи или предмети кои можат да бидат скенирани.Голема брзина на скенирање, само да кликнете на глувчето, а потоа ќе може да се добие слика за само 1 секунда, многу ефикасна.Поддржува OCR функција(може да се препознае англиски количка за дизајн, лесен за складирање и за носење.Спецификации : Сензор : CMOS(5 мегапиксели)Брзина на Скенирање : за 1 second Resolution : 2592 * 1944 Image Боја : 24 bit Scan Големина : Max.A4 Scan Тип : документи, документарни докази, лична карта, пасош, имајте на ум, слика, списанија, книга, три-димензионални материјал објект, итн.Слика Контрола : светлината, сатурација, контраст, острина, итн.Формат : JPG, PNG, BMP, TIFF, PDFInterface : USB 2.0 Напојување : Напојува преку USB-кабел(5 V 120m A) USB Кабел Должина : околу 1,5 meters System Поддржан од : P4 или други ПРОЦЕСОРОТ со ист ранг, 512 M меморија или над; Windows 2003/ Windows XP/ WIN 7/ WIN 8/ 10 ПОБЕДИ со USB 2.0 адаптер картичка, MS Директни X9.0 или above Focus : Manual Pad Големина : 40.5 * 32.8 cm / 15.9 * 12.9 in Item Големина на : 8.2 * 7.8 * 32.5 cm / 3.2 * 3.1 * 12.8 in Item Тежина : 590g / 1.3 lb Note : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја.

Декларирани својства

Најдобри предлози