• Ново
YSCSPQA Завртка 50Pcs М2/М2.5/М3/M4+6mm Тема Бела Проред Завртка за PCB Одбор Фиксна Најлон ќор-сокак Spacer Столб (Должина : 12mm, Големина : M4)

YSCSPQA Завртка 50Pcs М2/М2.5/М3/M4+6mm Тема Бела Проред Завртка за PCB Одбор Фиксна Најлон ќор-сокак Spacer

DEN 1485.60
Залиха

Износ

Сите шрафови се направени од издржлив челик материјал.Тие се цврсти, долго-траен, и фирма за да се обезбеди непречено и безбедно процесот на инсталација.отпорни на 'рѓа, ниту' рѓа, отпорност на корозија, стареењето на отпор, и светлината и тешки.Може да се отстрани лесно.Откако сидро инсталиран,тие обезбедуваат рамна,чиста изглед во base.Мешана завртки вклучуваат и долг завртки и мали завртки, како и некои најчесто користени завртки големини кои може да се користи за голем број на различни DIY проекти.Оваа завртка кутија организатор е идеален за мноштво од дома, DIY апликации.Овие навртки може да се користи за да се обезбеди ПВЦ панели, пластика или дрво.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Европски Стил Нерѓосувачки Челик Таванот Полица,Ресторан, Бар Виси Таванот Полица,2 Ниво Виси Партиција Полица/Декоративни
  • Ново

Европски Стил Нерѓосувачки Челик Таванот Полица,Ресторан, Бар Виси Таванот Полица,2 Ниво Виси Партиција Полица/Декоративни

DEN 1756.80

Применливи сценарија : дневна соба / кујна / кафуле / менза / бар,итн.Совршен дизајн : Таванот Полица виси ц