• Ново
Спиење Под Перница Контура Перница Ергономски Перница, Мемориска Пена Грлото На Перница, Кревет Перница На Спиење Меморија Цервикален ' Рбет Удобно Криви Перница Д

Спиење Под Перница Контура Перница Ергономски Перница, Мемориска Пена Грлото На Перница, Кревет Перница На

DEN 1046.40
Залиха

Износ

Ова ќе обезбеди цврста поддршка за спиење, со неверојатна удобност и мекост.Име : Грлото на Pillow Pillow ткаенини : хемиски fiber Style : модерна и simple Pillow облик : wavy Material : меморија foam Applicable простор : спална соба, hotel, туризмот, итн. ·Висок квалитет на кревет перница : цервикален ' рбет перница за спиење е направен од бамбус јаглен простор за мемориска пена.2 не се вклучуваат предмети, различни од оние што се прикажани во производот фотографија.Тоа може да им помогне на луѓето поддршка на главите за време на спиењето, се обезбеди дека луѓето спиење во исправен став на телото, се релаксира на ' рбет и мускулите на вратот, и направи да се чувствувате освежени и удобно. ·Точната перница на средна цврстина : перница, мора да бидат цврсти за да се обезбеди лекување.Поддршка на главата според кривина на лицето, вратот, одговара на кривата на главата, вратот и рамената, ги растера притисок на вратот, уживајте во удобноста, и ти спијам на леснотија.Менување на позицијата за спиење бара различни поддршка.Со употреба, пена, ќе омекне и да се обезбеди удобно еластичност.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Европски Стил Нерѓосувачки Челик Таванот Полица,Ресторан, Бар Виси Таванот Полица,2 Ниво Виси Партиција Полица/Декоративни
  • Ново

Европски Стил Нерѓосувачки Челик Таванот Полица,Ресторан, Бар Виси Таванот Полица,2 Ниво Виси Партиција Полица/Декоративни

DEN 1756.80

Применливи сценарија : дневна соба / кујна / кафуле / менза / бар,итн.Совршен дизајн : Таванот Полица виси ц