• Ново
5D Дијамант Сликарство Колекции за Возрасни и Деца,Целосна Вежба Мушка Гем DIY Дијамант Уметности & Занаети за Возрасни,Дијамант Сликарство Боја со Дијаманти Точки,Д?

5D Дијамант Сликарство Колекции за Возрасни и Деца,Целосна Вежба Мушка Гем DIY Дијамант Уметности & Занаети

DEN 143.28
Залиха

Износ

☑【5 D ДИЈАМАНТ СЛИКАРСТВО КОМПЛЕТ】☛DIY 5 D целосна вежба dimond ликовна уметност е нова мода занает, пореален од други декоративни сликарство влијанија, едноставни и лесно се учат.Ќе уживате во забавата на одлуки и тоа ќе биде одличен интимни искуства, за семејството. ☑【СУПЕР ИСКРА ДИЈАМАНТИ】☛Целосна дијамантите се повеќе слоевит, lifelike,и добро во рефракција.изгледа блескаво сјајна,и не бледнее.ќе добиете за 30% екстра монистра,ако изгуби дијамант случајно,ние повторно ќе испрати нов сет на мушка уметност дијамант слики. ☑【ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ ПЛАТНО】☛ На DIY 5 D дијамант уметнички колекции е печатење на платно, high-definition дигитални симболи,не е лесно да се свитка,Без мирис,ќе биде никогаш не згаснат, мак завршен дијамант сликарство прави вашата соба повеќе vivifying и Сјае во светлина. ☑【ИДЕАЛЕН ПОДАРОК】☛5 D dimond сликарство комплет, исто така, може да биде претставен како подарок да роднини или пријатели деца, изразување на вашата желба за своите сакани или пријатели со дијаманти.едноставно обесени тоа на ѕид, што ќе ја направи вашата соба и вашиот свет поубаво. ☑【Долгорочно ЗАЧУВУВАЊЕ】☛На 5 D дијамант сликарство комплет може да се зачува за многу години,имајте во предвид : Ако дијамант сликарство колекции ќе примите недостасува дијамант,јас ќе го препрати 1 постави на сосема нови производи за вас.

Декларирани својства

Најдобри предлози