• Ново
XXIAO Предмети за Домаќинството Отворено FRP корпата за Ѓубре, Библиотека Училиште Градинка Парк Фудбал-Моделирање Ѓубре Може да Мултифункционален корпата за Ѓубре (Б

XXIAO Предмети за Домаќинството Отворено FRP корпата за Ѓубре, Библиотека Училиште Градинка Парк Фудбал-Моделирање

DEN 1106.40
Залиха

Износ

Ние сме убедени дека можеме да ги задоволат вашите потреби со висок квалитет на производите.Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил за да се реши проблемот. Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. * Предности на производите : барел и капак може да се одвои, лесно да се чисти и се изедначи на внатрешниот ѕид, целокупната пролевање, прекрасен изглед, анти-стареење, анти-бледнее, висока температура отпор, ладно отпорност, отпорност на корозија. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.43 инчи)Бруто тежина : 10kg Applicable сцена : outdoor Schools, ходници, улици, сценски места, семејства, хотели, паркови, заедници, плоштади и други јавни места.прашува : 1. * Производ материјал : FRP, УВ-отпорни гума надворешниот слој. Ве молиме имајте во предвид дека може да има мала хроматските аберации поради различни монитори, ве молиме да се разбере.

Декларирани својства

Најдобри предлози