• Ново
HSCW Акрилик Нордиските Фан Лустерот Современото Живеење Соба Јадење Далечински Управувач Ретро Спирала Лист Таванот Светлина Едноставна 220V 6 Датотеки Прилагодлив?

HSCW Акрилик Нордиските Фан Лустерот Современото Живеење Соба Јадење Далечински Управувач Ретро Спирала Лист

DEN 8136.00
Залиха

Износ

【Вентилирани, тивко и без бучава】таванот фан е идеален за секој кој вредности добро вентилирани дневна простори.За разлика пиедестал фанови, таванот фанови сјај, бидејќи тие не им сметаат на секој простор во собата и се често значително потивко, па дури и noiseless во работењето. 【Високо Квалитетен Материјал】3 голем обожавател листови со силна core песок челик мотор, не само што има силна моќ правец, но исто така да ги задржи оперативни fastly со ниско ниво на бучава.заштеда на енергија LED чипови и надворешни мат стакло светилка покрива, со висока светлина транспарентен и .Што е уште поважно, светилка тело е главната направен од висок квалитет на железо, цврсти и thic. 【Таписерии и убава】Таванот фанови со светлина, не само практично, тие, исто така, изгледа навистина шик во дневната соба.Тие се погодни за многу места.На пример, дом, канцеларија, бизнис, училиште, хотел, ресторан, сала за состаноци. 【Прилагодливи Пол Висина】Со цел да се погодни за различни куќа висина, ова led таванот светлина вентилатор, исто така, доаѓаат со долго резервни пол, можете да изберете еден од двата пола да се прилагоди на висината според вашиот сопствен треба.Тоа е идеален за големи соби до 400 квадратни метри (20 стапки од 20 стапки), како дневна соба, дневна, спална соба, детска соба и расадник. 【Забелешка】Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил прво, и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас.

Декларирани својства

Најдобри предлози