• Ново
Астро Алан Проектор, Детска Ѕвезда Ноќ Светлина со Далечински Управувач, Далечински се Прилагоди Маглина Режим + Ѕвезда, Погодна за Спалната соба, Детска Соба, Најд?

Астро Алан Проектор, Детска Ѕвезда Ноќ Светлина со Далечински Управувач, Далечински се Прилагоди Маглина Режим

DEN 671.76
Залиха

Износ

Голем амбиентална светлина за филм ноќ, денот ноќ или game setup. 1*usb кабелот за напојување.Тоа дава една убава атмосфера за датум ноќи, игра ноќи, филмски ноќи, и партии.Тоа исто така може да се користи како ноќни ноќ светлина да ги придружува децата да спијат.) и родендени.

Декларирани својства

Најдобри предлози