• Ново
SPJOYSP Боја со Броеви Колекции за Деца Град Храмот Русија Аја Софија Velikiy Новгород Русија Илјади Споменик 16X20 инчен

SPJOYSP Боја со Броеви Колекции за Деца Град Храмот Русија Аја Софија Velikiy Новгород Русија Илјади Споменик

DEN 661.20
Залиха

Износ

1. Било која големина и слика може да се прилагоди, ако ви требаат посебни прилагодување, ве молиме да бидат слободни да контакт. 2. Слика од броеви комплет вклучува 1 компјутер 16 x 20 инчи претходно печатени текстура уметност платно (без Рамка), 1 сет на високо-квалитетни бои, 1 сет четки(вклучуваат 3pcs). 3. На дигитално сликање прирачник е многу лесно да се наслика, секоја област на платно е исполнет со броеви кои одговараат на сликата кутија.Вие само треба да се применуваат боја на соодветните броеви кои важат за сите наслика нивоа. 4. Здрави материјали : користиме високо квалитетни и безбедни акрилна боја.Тоа е не-токсични, невкусна и еколошки.Бојата е природно сјајна, многу погоден за вас да се наслика.На високо-квалитетни платно има high-definition ефект, и тоа не е лесно да исчезнат или да се направи вашите очи уморни кога цртање. 5. Многу погоден за домашна декорација, тоа е најдобриот подарок за вашите пријатели или семејството.Како подарок за Божиќ, денот на Благодарноста, за Нова Година, за роденден или други важни дена, ова е добар избор.

Декларирани својства

Најдобри предлози