• Ново
Европски Стил Нерѓосувачки Челик Таванот Полица,Ресторан, Бар Виси Таванот Полица,2 Ниво Виси Партиција Полица/Декоративни Рамка

Европски Стил Нерѓосувачки Челик Таванот Полица,Ресторан, Бар Виси Таванот Полица,2 Ниво Виси Партиција Полица/Декоративни

DEN 1756.80
Залиха

Износ

Применливи сценарија : дневна соба/кујна/кафуле/менза/бар,итн.Совршен дизајн : Таванот Полица виси цврсто од таванот,создавајќи совршено решение за складирање на вино во баровите,кујни,прием области и соби.Лесен за инсталација : Таванот Полица Таа ги има сите додатоци потребни за да се инсталира и цврсто поврзување на таванот,убава и цврста,и безбедно да се користи.Мулти-функција : може да се сместат јадења во ресторан,вински чаши во бар,итн.Не содржи декоративни елементи прикажани во производот фотографии.детали : -име на производ : Таванот Полица -Стил : Европската ретро -Боја : Сребро Материјал : 304 од не 'рѓосувачки челик -простор за Складирање : 2 подови -Големина : 80*30*60см ,100*30*60см ,120*30*60см ,80*30*80см ,100*30*80см ,120*30*80см Испорака содржина : - не' рѓосувачки челик Монтажа Додатоци за Употреба и упатствата за инсталација забелешка : прирачник за мерење на податоци може да се разликуваат од 1-2 cm.Избрани високо-квалитетни материјали : 304 од не 'рѓосувачки челик заграда,анти-корозија и' рѓа-доказ,трајни и побезбедно да се откажам.Кога пукање во различни средини,на екранот ќе бидат малку различни,и таму ќе биде малку боја разлики.Применливи сцена : прекрасен изглед и боја,соодветни за различни дневна соба/кујна/кафуле/менза/бар сцени,без разлика на тоа што прилика,тоа е вашиот најдобар избор.Одлична чување на полицата може да се зачува простор и може да се користи како една убава сад,додавајќи сјај на вашиот простор со око-фаќање на бои и елегантен дизајн.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.Има широк спектар на употреба и може да се користи за складирање или декорација на куќи.

Декларирани својства

Најдобри предлози