• Ново
Батерија Полнач Снабдување Адаптер за Полнење Индикација Светлина Плоштадот Дупка Полначот Електрична енергија Replenisher Опрема за Електрични Автомобили и Дете Воз?

Батерија Полнач Снабдување Адаптер за Полнење Индикација Светлина Плоштадот Дупка Полначот Електрична енергија

DEN 359.76
Залиха

Износ

Безбедно и Сигурно : На полначот може да се користат со доверба, производот е многу безбедно, не постои чуден мирис, Оваа батерија, полнач е релативно општи играчка полначот со висок ефикасноста на работата.Функција : 1.Батерија полнач се користи многу често во секојдневниот живот и работа.Употребата ефект е добро.Тоа е производ што може да се користи за долго време.8 AMaterial : Пластични Пакет Листа : 1 x Батерија Полнач.Високо-квалитетни Материјали : батерија Со полнач е направен од високо-квалитет на пластика, со гарантиран квалитет, стабилни перформанси, издржливост, и долг животен век.Карактеристики : батерија полнач е 110 V НИ приклучокот, а 7 V излез ќе ги задоволат вашите полнење треба добро.На индикатор светлото може да ни помогне подобро да се набљудуваат на работниот статус на полначот. Батерија полнач е нетоксичен, безбеден и без мирис, можете да ги користите со confidence5. Оваа ефективни полнач е вашиот најдобар избор за електрични автомобили и дете вози‑на toys4.

Декларирани својства

Најдобри предлози