• Ново
Екранот Технологии Visi-БРЗО® 12/16oz (Пакување од 1) Тласкач Планирам, Фрижидер Организација, Може да Фармацевт, Сода Може да Организатор, Пролет Натоварени Пијалаци за ?

Екранот Технологии Visi-БРЗО® 12/16oz (Пакување од 1) Тласкач Планирам, Фрижидер Организација, Може да Фармацевт,

DEN 1439.76
Залиха

Износ

Дизајнирана со лесен пауза-off и назад ѕидови, овие глајд модели може да се прилагоди до 18", 20" и 22" длабочина соодветно.✔️ИНДИВИДУАЛИЗИРА : Прилагодување на тласкач организатор како на вашиот фрижидер полица длабочина.Јасна цел : Јасни scooped пред објективот помага да се идентификуваат пијалоци и дава чист, минималистички изглед. Се користи како многу како што треба!. ✔️КАПАЦИТЕТ : Еден Visi-БРЗО држи до 80 лименки/шишиња (сите 10 редови се користи на максимална длабочина од 22"). ✔️ИЗДРЖЛИВИ : Направени со користење индустрија-одделение, цврсти материјали и комерцијален внатрешни лизга агент за да се обезбеди висока-перформанси и издржливост.Имајте шишиња, лименки, сок кутии, и многу повеќе уредно порибено во вашиот фрижидер со нашите пролет-натоварени тласкач организатор која автоматски глајд модели на вашите пијалоци напред Visi-БРЗО им помага да го зголеми рокот на чување простор во вашиот фрижидер, провизии, или гаража/пијат фрижидер!.Направени во САД со користење на Рециклирани Пластични. ✔️ФУНКЦИОНАЛНА : Продавница стандардна големина (12oz / 16 мл) конзерви на сода, seltzer, чај, пенливо вода, пиво, енергетски пијалаци, шишиња со вода, пивски шишиња, сок кутии, чаши јогурт, конзервирано овошје, зеленчук, грав, супи, итн. ✔️МОНТАЖНИ : Не сакате да го пополни целиот простор во вашиот полица?Visi-БРЗО планирам доаѓа со 10 редови кои лесно може да се скршени, освен во 5 + 2 + 2 + 1.За ова ви помага да ги пратите на тоа како многу пијалоци се лево или што треба restock Versatile Употреба : Чувајте ги вашите супи конзервирана, грав, зеленчук, сосови уредно организирани во вашиот провизии со Visi-FASTStockable : Лесно restocking од предната страна и се избегнува лименки одлевање или добивање на изгубени во задниот дел од фрижидерот shelf Product Спецификација - Ова pack 2 картон доаѓа со ДВЕ Visi-БРЗО глајд модели, односно 2 x 10 rows Item Код : VISINVEEJ.

Декларирани својства

Најдобри предлози