• Ново
Пилула Splitter, Безбеден, Сигурен Мала Пилула Машина за Одделување

Пилула Splitter, Безбеден, Сигурен Мала Пилула Машина за Одделување

DEN 2292.00
Залиха

Износ

ИСКЛУЧИТЕЛНА СЕЧИЛОТО : Двоен наострен ножеви, кои се користат за издржливост.На исклучителна ножот може да се подели на таблети по волја, не е лесно да се скрши.МАЛИ и ПРЕНОСЛИВО : Мал и компактен облик е погодно да ги носите, да ги исполнуваат на вашиот секојдневна употреба потреби, може да се користат со доверба.УБАВА и ПРАКТИЧНА настава : дизајнот е убава и практична, и на таблета е поделена на два за лесно голтање.БЕЗБЕДЕН и СИГУРЕН : Со еколошки материјали, нема чуден мирис, може да се увери на контакт со дрога.ШИРОКО се ПРИМЕНУВА : Поддржува различни спецификации на таблети, кои може да се користи за деца, стари лица, и др., да се подели на медицина во две, големи и мали, лесно да се проголта.Функција : 1. БЕЗБЕДЕН и СИГУРЕН : Со еколошки материјали, нема чуден мирис, може да се увери на контакт со drugs2. ИСКЛУЧИТЕЛНА СЕЧИЛОТО : Двоен наострен ножеви, кои се користат за издржливост.На исклучителна ножот може да се подели на таблети по волја, не е лесно да се break3. УБАВА и ПРАКТИЧНА настава : дизајнот е убава и практична, и на таблета е поделена на два за лесно swallowing4. МАЛИ и ПРЕНОСЛИВО : Мал и компактен облик е погодно да ги носите, да ги исполнуваат на вашиот секојдневна употреба потреби, може да се користи со confidence5. ШИРОКО се ПРИМЕНУВА : Поддржува различни спецификации на таблети, кои може да се користи за деца, стари лица, и др., да се подели на медицина во две, големи и мали, лесно да се swallow Specification : Предмет Тип : Пилула Cutter Product Материјал : Plastic Product Карактеристики : Носите, Погодно да се Користи Пакет Листата : 3 x Пилула Машина.

Декларирани својства

Item Type:
 Pill Cutter
Product Material:
Plastic
Product Features:
Carry Around, Convenient to Use
Package List:
3 x Pill Cutter :

Најдобри предлози