• Ново
ZHANGOO Коса за Сечење Хидраулични Берберот Стол Фризерски Продавница Стол Бербер Коса Салон Посебна Убавина Високо-Одделение за Коса за Сечење Столче Кревање Ротаци

ZHANGOO Коса за Сечење Хидраулични Берберот Стол Фризерски Продавница Стол Бербер Коса Салон Посебна Убавина

DEN 15413.52
Залиха

Износ

♥ ᴗ ♥)※ Ергономски Дизајн, Висока густина пена амортизирање цел да се вклопи во природната контурите на човечкото тело се идеални за сит поддршка на долниот дел од грбот, торзото и вратот.Име : Берберот Chair Features : - 360 Степени Ротирачки Берберот Стол - Висок Квалитет Челична Рамка - Висока Густина Пена Душеци, Удобни Седишта.- Хидраулична Пумпа, Лесно да се Укине - Инсталација на electroplated диск / прекумерна тежина нерѓосувачки Диск / прекумерна тежина Нерѓосувачки - Electroplated Челик Footstool Обезбедува Дополнителни Comfort Specifications : Материјал : Висока Густина СУНЃЕР, СТП LEATHERDimensions : како што е прикажано во figure Packaging информации : 1 x Берберот Стол※(. [Голем капацитет] - Овој фризерски стол е здрав и здрав, и седиште може да се ротира за вашата работа.Хидраулични Берберот Стол усвојување на високо квалитетен челик, кожа, сунѓер и пластика, тоа карактеристики стабилна, здрав и удобен за седиште.Тоа може да се потпре на задната страна на фризерски стол.[Солиден Салон Стол] : За фризерски столот е направен од тешки рамка, исполнет со висока густина сунѓерот и ги опфаќа СТП кожа.Ако ви треба за да се намали висината на салонот стол, притиснете ја до крај. ♥ ᴗ ♥)※ Можете да не контактирате во било кое време ако имате било какви прашања во процесот на купување на производи, ние ќе побара можете да одговорите на вашите прашања, и се надевам дека ќе имаат среќен шопинг и да ви донесе среќен шопинг искуство!. ♥ ᴗ ♥)※ Класичен Стилски Дизајн : Дизајниран со едноставни линии и класичен изглед, овој стол е е погодна за различни стилови и сцени, додека жив заситени бои ќе привлечат големи групи на клиенти на вашиот продавница.

Декларирани својства

Најдобри предлози