• Ново
Спиење под Перница Ергономски Перница, Кревет Перница, Грлото на Перница за Врат Болка, Ортопедски Контура Перница за Грбот, Стомакот, Страничните Прагови Алтернат

Спиење под Перница Ергономски Перница, Кревет Перница, Грлото на Перница за Врат Болка, Ортопедски Контура

DEN 1132.80
Залиха

Износ

Ублажување видови на проблематични области, олеснување на притисок на долниот дел на грбот.Ќе заспие брзо, и да останат спие!Простор нула притисок меморија cotton Shoulder линија одговара curve Relaxed цервикален 'рбет, удобно sleep Stretching грлото на curvature Soothes цервикален' рбет за да се намали fatigueremind : 1.Ергономски дизајн, дизајнирано да поддржува различни спиење позиции. Добредојдени да ги споделат и повратни информации, ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.Правилно позиции главата и вратот, подобрување на вашиот држење на телото за спиење.

Декларирани својства

Најдобри предлози