• Ново
WWE 2K18: WWE 2K18 Myplayer Удар Start - PS4 [Дигитален Код]

WWE 2K18: WWE 2K18 Myplayer Удар Start - PS4 [Дигитален Код]

DEN 1677.60
Залиха

Износ

1-4 играчи Мрежа Играчи 2-6 DUALSHOCK 4 Онлајн Игра (Изборен)Системски побарувања : Поддржани Платформи : Play Station 4 Play Station сметка потребни за игра активирање и инсталација На најголемите видео игра франшиза во WWE историја е назад со WWE 2 K18.Нашиот свет-класа тим на инженери, програмери, графичари и објавување на професионалци се стјуардите на поголем библиотека на критички-успешниот франшизи како што Battleborn, Bio Shock, Граничниот Темнината, Мафијата, НБА 2 K, Сид Маер Цивилизација, WWE 2 K, и XCOM. Одликувајќи се Покрие Ѕвезда Сетх Rollins, WWE 2 K18 ветувања да ви донесе поблиску до прстен од кога било досега, со тешко удирање акција, одлична графика, драма, возбуда, нови начини на игра, дополнителни натпревар видови, длабоко создавање способности, и сè што сте дојде до љубов од WWE 2К.Биде Како Никој.Биде Како Никој.Дајте му на вашиот My Career Ѕвезда на зголемат потребите со WWE 2 K18 My Player Удар Почеток!Збогатете го вашето создадени Ѕвезда е патување низ нивната кариера!Answer : ___________________________ Note : Оваа ставка е вклучена во Сезоната Помине премиум содржини купување.

Декларирани својства

Најдобри предлози