• Ново
VADANIA Кујната Кабинет Слепи Агол Pullout Организатор на 36-инчен Кабинет, 2 Слоја Замав Послужавник, Меки се Затвори, Лево Раце се Отвори

VADANIA Кујната Кабинет Слепи Агол Pullout Организатор на 36-инчен Кабинет, 2 Слоја Замав Послужавник, Меки

DEN 7176.00
Залиха

Износ

Со овој pullout организатор, вие целосно може да го користите кабинетот на слепите агол простор и лесно се земе продукти внатре.Секоја лента расположението самостојно.Максимално оптоварување на секоја лента е 32.5 lb.На hight на послужавник може да се прилагоди.Ротација на оската има хидраулични мека блиску уред, спречување на послужавник од треснувајќи затвори.Оваа организатор вклопува во 35.5" широк кабинет.Само плаќаат внимание дека вашиот кабинет ги исполнува просторот барање.Инсталацијата не е комплицирано.Има и упатство за инсталација во внатрешноста на пакет или симнување подолу во техничката спецификација.Објектот димензија : W31.4"*D15.7"*H23.6"-29.5".Простор барање : W35.5"*D19.6"*H23.6"-29.5".Минимална отворање ширина : 17.1".Отворање на ветер : лево/десно.Боја : бела, сива, хром.Материјал : пластични & нерѓосувачки челик.Капацитет : 32.5 lb за секоја лента.Објектот димензија : W31.4"*D15.7"*H23.6"-29.5"Простор барање : W35.5"*D19.6"*H23.6"-29.5"Минимум отворање ширина : 17.1"Отворањето на ветер : лево/right Color : бела, сива, chrome Material : пластични & нерѓосувачки steel Load капацитет : 32.5 lb за секоја лента.

Декларирани својства

Најдобри предлози