• Ново
Павлака: Стискаш Шише Етикети: 4 Пакет

Павлака: Стискаш Шише Етикети: 4 Пакет

DEN 288.00
Залиха

Износ

Професионални & Обновливи Стискаш Шише Етикети.Се вклопува Стискаш Шишиња : Дното Пречник од 2.5-2.75". 100% Храна Одделение Силиконски Кулинарски Етикети.Направен во САД.Обезбедува Дополнителна Контрола.Професионална и Санитарни Condiment Означување за да се Притисне Bottles Mispours чини $.Овие едноставни labels даде готвачи и патрони доверба во нивната condiment избор.Стандард Fit They одговара стискаш шишиња со 2.5-2.75" дното дијаметар.Бидете сигурни да проверите на сликата за да се обезбеди соодветно одговара.Еко Пријателски & Трајни етикети се направени од 100% храна одделение силиконски.Тие може да се мијат и се користи повторно и повторно.Тие обезбедуваат санитарни етикетирање решение.Готвачи и Потрошувачите се СОГЛАСУВАТЕ со Овие етикети се мора да се има за готвачи во кујна и јадење патрони.Сите цени се јасно означени како мирудии.Во Акционерско @ Warehouses You ќе добијат НИСКИ цени и БРЗА испорака со Исполнување страна !Ви благодариме за Поддршката на Мали Business Proudly Направени во САД.

Декларирани својства

Најдобри предлози