• Ново
WuyueSun Мобилен Телефон Екран Засилувач Проектор Преносни 3D Видео Филм лупа Телефон Поддршка Заградата Стои 10/12 Инчен Екран (Боја : 10inch Црна)

WuyueSun Мобилен Телефон Екран Засилувач Проектор Преносни 3D Видео Филм лупа Телефон Поддршка Заградата Стои

DEN 1339.20
Залиха

Износ

Мобилен Телефон Екран Засилувач Проектор Преносни Кампување Патување Десктоп 3 D Видео Филм лупа Телефон Поддршка Заградата Стои.Спецификација : .Материјал : ABS пластика честички + Fresnel леќа.Ви благодариме за изборот на нашите производи.Нашата продавница е првиот Shishi доаѓа до нашата продавница за секој човек и има добар шопинг искуство.Ви благодариме за изборот на нашите производи.Нашата продавница е првиот Shishi доаѓа до нашата продавница за секој човек и има добар шопинг искуство.Боја : Црна, Бела, Red Size / Нето тежина / Бруто тежина : 10 инчен : 190x130x10mm/7.48x5.12x0.39in, 270g, 270g12 инчен : 232x140x10mm/9.13x5.51x0.39in, 325g, 325g Magnification : 3 times Product функции : Зголемување, око за заштита, заштита од зрачење, support Note : 1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!2. Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење. 1 X Phone Екран Зголемувачот.

Декларирани својства

Најдобри предлози