• Ново
HK5 Црна Вистински Карбонски Влакна 2 Парчиња Страна Огледало Покрие Капа за Полнење Компатибилен со 2014 - 2018 BMW X3 F25 / Х5 F15 / X6 F16 & Компатибилен со 2015 - 2018 BMW X4 F26, 2015 2017

HK5 Црна Вистински Карбонски Влакна 2 Парчиња Страна Огледало Покрие Капа за Полнење Компатибилен со 2014 -

DEN 695.76
Залиха

Износ

Fitment - Одговара за 2014 2015 2016 2017 2018 BMW X3 F25 / Х5 F15 / X6 F16. Одговара за 2015 2016 2017 2018 BMW X4 F26. Дизајн - Висок Квалитет Вистински Карбонски Влакна Материјал.Сосема нов објект и никогаш не се инсталирани пред.Гаранција - 30-дневно бесплатно политика на враќање - ако имате било какви прашања во врска со производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.FITMENT : Одговара за 2014 - 2018 BMW X3 F25 Fit за 2014 - 2018 БМВ Х5 F15 Fit за 2014 - 2018 BMW X6 F16 Fit за 2015 - 2018 BMW X4 F26 ОПИС : Brand new никогаш не се користат или се installed High Квалитет Вистински Карбонски Влакна material No модификација е потребно да се инсталира оваа product Come со двојно двострано лента за брзо и лесно installation Easy инсталација која трае неколку минути ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 2 Парчиња Огледало Капак ( 1 x Возачот страна & 1 x оптоварувањето )Инсталација Настава не е вклучена ИНСТАЛАЦИЈА на : 1) Употреба на алкохол за да ја исчистите површината на оригиналниот mirrors2) се Отстрани 3 M лента и инсталирате директно преку стариот mirrors3) Притиснете цврсто до опфаќа се цврсто инсталиран.

Декларирани својства

Најдобри предлози